Ravestin: Wellness – Ciesz się dłużej szczęściem swoim i swoich najbliższych

Ciesz się dłużej szczęściem
swoim i swoich najbliższych

W 1 MIESIĄC

 • Cofniesz zmiany miażdżycowe
 • Wzmocnisz serce
 • A następnie zredukujesz “ZŁY”
  cholesterol o 74%

Odczuwalne efekty już po 7 dniach

Bóle minęły jak ręką odjął

Ravestin“Mam dwoje wnucząt, którymi uwielbiam się zajmować. Niestety, problemy z nogami skutecznie mi to uniemożliwiały. Jak się okazało, wszystkiemu winne było niedokrwienie kończyn wywołane postępującą miażdżycą. Groziła mi operacja, jednak na moje szczęście nie doszło do niej. Stan zdrowia poprawił się, gdy zaczęłam stosować Ravestin. W ciągu dwóch tygodni miałam niższy cholesterol, a po miesiącu żyły i tętnice odzyskały drożność. Dziękuję za Ravestin!”

Barbara Różycka , 63 latastosuje Ravestin od 3 tygodni

„Zły” cholesterol to poważne zagrożenie dla Twojego zdrowia

Z danych Światowej Organizacji Zdrowia wynika, że z powodu chorób układu sercowo-naczyniowego umiera rocznie 17,5 mln osób. W Polsce z powodów kardiologicznych umiera przedwcześnie ok. 175 tys. osób w ciągu roku, w tym ponad 53 proc. stanowią osoby powyżej 55. roku życia. Główna przyczyna takiego stanu rzeczy to zbyt wysokie stężenie cholesterolu.

Jego rozwojowi sprzyja ciągły stres, mało ruchu, złe odżywianie, alkohol (zwłaszcza ran wysokoprocentowy), palenie tytoniu oraz niewłaściwa masa ciała.

ravestin

Powolna miażdżyca

Do pewnego czasu organizm potrafi bronić się przed zbyt dużą ilością cholesterolu, wydalając go na zewnątrz. Jednak jego znaczna część, stopniowo odkłada się na wewnętrznych ścianach naczyń krwionośnych w postaci złogów cholesterolowych, czyli blaszki miażdżycowej.

ravestinPowoduje to nie tylko zwężenie naczyń, lecz także ich usztywnienie. Proces ten nazywany jest miażdżycą.

Zmiany miażdżycowe następują powoli. Wzrost cholesterolu we krwi lub nieprawidłowa proporcja między jego frakcjami zwykle przez długi czas nie dają o sobie znać. Dopiero gdy tętnice są uszkodzone lub zwężone, zauważamy że coś jest nie tak.

Alarmujące objawy to:

ból jednej albo obu nógzlokalizowany w łydkach, udach, pośladku, może też obejmować całą nogę – objaw miażdżycy naczyń miednicy i kończyn dolnych

zawroty i ból głowy, chwilowe utraty przytomności, zaburzenie widzenia i mowy, przemijające niedowłady, drętwienie i mrowienie rąk lub nóg – objaw miażdżycy tętnic domózgowych szyjnych i kręgowych

nadciśnienie krwi sugeruje miażdżycę tętnic nerkowych a rozpierający ból w klatce piersiowej – objaw miażdżycy tętnic wieńcowych

Formuła Ravestin polecana przez specjalistów

ravestinNazywam się Michał Urbański i od ponad 20 lat pracuję jako specjalista od kardiologii oraz chelatacji. Na co dzień spotykam się z osobami, których dotknął problem zmian spowodowanych zbyt wysokim poziomem cholesterolu co za tym idzie miażdżycy. Bagatelizowanie jego zbyt wysokiego poziomu może mieć poważne konsekwencje dla zdrowia. W ten sposób rozwijają się choroby takie jak miażdżyca tętnic lub choroba niedokrwienna serca, zwana również chorobą wieńcową. Ich objawy pojawiają się zwykle dopiero wtedy, gdy żyły i tętnice są już w większości zatkane. Jak to się może skończyć? Zawałem serca, udarem mózgu, amputacjami związanymi z niedokrwieniem kończyn dolnych oraz wieloma innymi następstwami.

“Już 10-procentowe przekroczenie normy poziomu cholesterolu zwiększa ryzyko zachorowania na chorobę wieńcową o 30 procent.”

Do tej pory tętnice były udrażniane głównie mechanicznie – podczas skomplikowanych operacji i zabiegów. Farmakologia dawała efekty jedynie w łagodzeniu objawów i opóźnianiu procesu zatykania się żył. Wydaje się jednak, że to już przeszłość.

Innowacyjna formuła opracowana i opatentowana w USA to prawdziwy przełom w farmakologii przeciwmiażdżycowej. Jej skuteczność potwierdza ponad 13 600 pacjentów, którym udało się poprawić wyniki badań i, co istotne, zmniejszyć grubość blaszki miażdżycowej w mniej, niż 3 tygodnie. To prawdziwa broń w walce z miażdżycą.

Tą bronią jest Ravestin, który dzięki swoim naturalnym właściwościom zmiękczającym blaszki miażdżycowe skutecznie prowadzi do ich złamania i całkowitego rozbicia. Badania i testy kliniczne wyraźnie wskazują, że może to być to najskuteczniejsza metoda zwalczania miażdżycy i walki z cholesterolem.

Zobacz, jak unikalna formuła Ravestin odmieni Twoje życie

 • ravestin

  ZMNIEJSZANIE GRUBOŚCI BLASZEK MIAŻDŻYCOWYCH

  Substancje aktywne zawarte w preparacie mają właściwości zmiękczające, skruszające i rozbijające blaszki miażdżycowe zalegające w tętnicach, a następnie usuwanie ich z organizmu. Dzięki temu światło naczyń krwionośnych rozszerza się, a krew może krążyć prawidłowo, nie natrafiając na żadne przeszkody.

 • ravestin

  OBNIŻANIE POZIOMU CHOLESTEROLU

  Zmniejszenie poziomu złego cholesterolu i trójglicerydów we krwi to klucz do unormowania pracy układu sercowo-naczyniowego. Preparat pomaga w pozbyciu się powstałych w wyniku podwyższonego cholesterolu zalegających złogów tłuszczu, a tym samym udrożnić żyły i tętnice.

 • ravestin

  WZMACNIANIE I UELASTYCZNIANIE ŚCIAN NACZYŃ KRWIONOŚNYCH

  Preparat pomaga zregenerować udrożnione żyły i tętnice, wzmocnić ich delikatne ściany, a także uelastycznić i zregenerować cały układ krwionośny. Ponadto ma zdolność do ochrony przed przyleganiem nowych złogów mogących przyczynić się do powstania zatorów żylnych.

Dzięki Ravestin już w 30 dni:

 • Zmiękczysz, złamiesz i rozbijesz blaszki miażdżycowe
 • Usuniesz zalegające w tętnicach złogi tłuszczu
 • Obniżysz stężenie cholesterolu i trójglicerydów we krwi nawet o 75%
 • Udrożnisz żyły i tętnice poprzez rozszerzenie światła naczyń krwionośnych
 • Zlikwidujesz zatory żylne

“Czułam, że coś jest nie tak z moimi nogami. Miałam obrzęki, bóle i najgorsze – coraz słabsze czucie w stopach. Po 2 tygodniach stosowania Ravestin miałam już niższy cholesterol, a po miesiącu badania wykazały, że skrzepy zostały rozbite, a żyły i tętnice z powrotem odzyskały drożność. Z całego serca polecam!”

Osoby, które zaufały Ravestin dzielą się swoimi rezultatami:

 • Wystarczyło 19 dni – uczucie duszności i ciężkości całkowicie minęło

  Ravestin„Problemy z nogami od pewnego czasu były dla mnie przeszkodą nie do pokonania. Ciężko było chodzić po mieszkaniu, a co dopiero pracować! Do tego doszło puchnięcie w nogach, bóle w mostku i nadciśnienie. Co tu dużo mówić – groził mi zawał. Bardziej bałem się jednak szpitala… Na szczęście znajomy lekarz polecił mi Ravestin i co się okazało: po niespełna 20 dniach wszystkie dolegliwości ustąpiły! Dziś czuję się świetnie – chodzę normalnie, a nawet biegam i co najważniejsze, czuje się nadzwyczaj lekko.”

  Waldemar Zarzycki, 45 latZgierz

 • Bóle minęły jak ręką odjął

  Ravestin“Wysoki cholesterol towarzyszył mi od wielu lat. Nigdy się tym za bardzo nie przejmowałem, jednak gdy zaczęły się problemy z nogami i bóle w okolicach mostka, nieco się przestraszyłem. Zdiagnozowano przewlekłe niedokrwienie kończyn. Stwierdziłem, że nie czas na umieranie. Polecono mi Ravestin i przyznam szczerze, że to był strzał w dziesiątkę. Dolegliwości ustąpiły już po kilkunastu dniach. Przypominam sobie, że nawet mój lekarz był zaskoczony, jak spojrzał na wyniki moich badań po kuracji. Do dziś stosuję te kapsułki profilaktycznie i wszystko jest w jak najlepszym porządku.”

  Józef Domagała, 58 lat,Kędzierzyn-Koźle

 • Zmiana diety to nie wszystko

  Ravestin„Czuję się jeszcze całkiem młodo, w miarę witalnie i nie ukrywam, że wyniki badania cholesterolu były dla mnie sporym zaskoczeniem. Prawie 350 mg/dl cholesterolu całkowitego! Przestraszyłam się bardzo. Tym bardziej, że u mnie w rodzinie wiele osób ma z tym problem. Trzeba było się za siebie wziąć. Włączyłam do diety Ravestin i co? Efekty były bardzo dobre już po 2 tygodniach kuracji. Cholesterol spadł poniżej 150 mg/dl i wciąż utrzymuje się na tym poziomie.”

  Elżbieta Kubicka, 63 lata,Sochaczew

 • Cholesterol pod całkowitą kontrolą

  Ravestin„Wszyscy w mojej rodzinie mieli lub maja problem z wysokim cholesterolem. W niektórych przypadkach było to lekceważone i potem źle się kończyło… Ja postanowiłem zadbać o siebie już teraz. Tym bardziej, że ostatnie badania wykazały 285 mg/dl cholesterolu całkowitego – przy moim siedzącym i ubogim w ruch trybie życia to nie przelewki. Zacząłem stosować Ravestin i po 3 tygodniach widać znaczącą poprawę. Patrzę na wyniki badań i trudno mi uwierzyć, ale tak jest: cholesterol się unormował i obecnie wynosi dużo poniżej 200 mg/dl.”

  Radosław Blacharz, 39 lat,Wejherowo

  Ravestin

Co sprawia, że Ravestin jest tak skuteczny?

Zawarte w Ravestin składniki o najwyższym możliwym stężeniu stanowią istotną podporę dla serca, jak również barierę przeciwmiadżycową. Przywracają właściwy przebieg syntezy tlenku azotu, co wpływa na rozkurcz mięśni gładkich naczyń, spadek ciśnienia tętniczego i w konsekwencji zmniejszenie ryzyka zawału serca. Ich dobroczynne działanie uzupełniają dodatkowo życiodajna witamina C oraz czysty ekstrakt z granatu.

Uzyskanie wysoko stężonego składu o tak zrównoważonych proporcjach nie byłoby możliwe, gdyby nie optymalne warunki laboratoryjne i najnowsze zdobycze medycyny. Zastosowana technologia wyodrębniania substancji aktywnych zdolnych redukować płytki miażdżycowe do tej pory wykorzystywana była wyłącznie w renomowanych klinikach. Tym bardziej cieszy fakt, że zaawansowane metody walki z miażdżycą w postaci farmakologicznej wreszcie stały się dostępne dla wszystkich.

RavestinRavestin

Od dziś likwidacja “złego” cholesterolu wreszcie jest:

 • PROSTA

  Ravestin to silnie skoncentrowany preparat przeciwmiażdżycowy, skierowany do osób w każdym wieku zmagających się ze zbyt wysokim poziomem cholesterolu, miażdżycą i zatorami żylnymi. Wystarczy regularne stosowanie preparatu Ravestin, by już po kilku dniach poczuć ulgę.

 • ZDROWA I BEZPIECZNA

  Ekstrakt z granatu w połączeniu z L-agininą i L-lizyną to samo zdrowie dla Twoich żył. Zawarte w nim substancje aktywne zwiększają wydolność układu krwionośnego, przywracają właściwe krążenie i dotlenienie komórek. Preparat nie powoduje żadnych skutków ubocznych, działa w zgodzie z biorytmem organizmu, by w 100% naturalnie i bezpiecznie zlikwidować złogi i wzmocnić ściany naczyń krwionośnych.

  Regularne stosowanie środka Ravestin ma także działanie profilaktyczne i stanowi ochronę przed zatykaniem żył oraz powstawaniem niebezpiecznych dla zdrowia skrzepów.

Przetestuj Ravestin bez ryzyka

Dokładnie wiem, jak problem ze zbyt wysokim cholesterolem wpływa każdego dnia na Twoją sprawność i samopoczucie. Niestety, nie mogę za Ciebie poprawić tego stanu, ale to co mogę i co chcę zrobić, to pomóc Ci w podjęciu dobrej decyzji. Dlatego składam Ci prostą ofertę – bez żadnych kruczków.

Jestem przekonany, że dzięki Ravestin obniżysz poziom złego cholesterolu o 74% już po miesiącu. Dodatkowo nic nie ryzykujesz, ponieważ objąłem produkt taką oto gwarancją:

Gwarancja oryginalności

Ravestin to jedyny preparat z tak wysokim stężeniem aktywnych składników. Jego skuteczność w walce z miażdżycą potwierdzają przeprowadzone testy kliniczne. Tak skutecznego preparatu nie znajdziesz w innych metodach dostępnych na rynku. Oryginalny produkt trafi do Ciebie jedynie za pośrednictwem tej strony.

Gwarancja jakości

Ze względu na zaawansowany proces produkcji czystość składników Ravestin jest zgodna z najwyższymi normami jakości. Formuła przeszła serię rygorystycznych badań i jest certyfikowana. W trosce o Twój komfort i łatwość stosowania, produkt ma postać kapsułki. Jej stosowanie jest całkowicie bezpieczne, a efekty kuracji w 100% spełnią Twoje oczekiwania.

Gwarancja zadowolenia

Liczne testy konsumenckie potwierdzają wysoką skuteczność preparatu Ravestin. Na podstawie tych wyników zdobył on uznanie specjalistów z całej Europy, którzy polecają go swoim pacjentom. Podobnie jak ja, są oni przekonani, że już po miesiącu pozbędziesz się uciążliwego problemu zbyt wysokiego poziomu cholesterolu.

Gwarancja Skuteczności

Jesteśmy całkowicie pewni skuteczności preparatu Ravestin – dlatego bierzemy ryzyko na siebie i dajemy Ci

100% na gwarancję zwrotu pieniędzyOznacza to, że możesz w każdej chwili zwrócić produkt, jeśli z jakiegoś powodu uznasz, że nie spełnił Twoich oczekiwań. Bez małych kruczków, bez podania powodu.

To najprostsza oferta pod słońcem, w której płacisz tylko za wyniki, a nie obietnice. Aby z niej skorzystać, wystarczy dołączyć do klubu rabatowego i wypełnić formularz rezerwacyjny. Nic nie ryzykujesz, ponieważ to ja pokrywam koszty przesyłki.

Pamiętaj, ta oferta jest wolna od ryzyka. Dlatego jeśli akurat w Twoim przypadku kuracja nie przyniesie efektów zagwarantowanych w testach – koniecznie skontaktuj się ze mną. Dołożę wszelkich starań, aby jak najszybciej rozwiązać problem i pomóc Ci osiągnąć upragnione rezultaty.

Jeśli mimo tego nie będziesz w 100% usatysfakcjonowany, po prostu wyślij puste opakowanie po produkcie na adres zwrotny, a w odpowiedzi otrzymasz zwrot pieniędzy – bez zadawania pytań.

Czy może być jakaś bezpieczniejsza decyzja? Zapasy są bardzo ograniczone. Oferta próbna szybko się nie powtórzy, dlatego DZIAŁAJ TERAZ!